| Form factor: | SD |
|---|---|
| Type : | SD |
| Capacity: | 16GB |
| Interface: | SD |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 20 |
| Write (MB/s): | 16 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| Form factor: | SD |
|---|---|
| Type : | SD |
| Capacity: | 16GB |
| Interface: | SD |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 20 |
| Write (MB/s): | 16 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |