FN9280EB-4-100
Schaffner*FN 9280EB-4-100 IEC Power Entry Module, Single Stage Filter 250VAC
Manufacturer Item No.:
813198-SF
Item number:
FN 9280EB-4-100
from 40 pieces
31,03 € / 1 pieces
from 200 pieces
30,10 € / 1 pieces
from 400 pieces
29,17 € / 1 pieces
from 800 pieces
28,24 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN9280 |
|---|---|
| Application Type: | Medical equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | yes |
| Low Leakage Current: | yes |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | yes |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 137 g |
| Gross weight: | 151 g |