FN393-1-05-11
Schaffner*FN 393-1-05-11 IEC Inlet Filter with Switch, Single Fuse and Volt
Manufacturer Item No.:
800304-SF
Item number:
FN 393-1-05-11
from 1 pieces
63,06 € / 1 pieces
from 5 pieces
48,51 € / 1 pieces
from 10 pieces
42,04 € / 1 pieces
from 20 pieces
31,53 € / 1 pieces
from 100 pieces
30,58 € / 1 pieces
from 200 pieces
29,64 € / 1 pieces
from 400 pieces
28,69 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN390 |
|---|---|
| Application Type: | (Portable) electronic equipment and Test & Measurement |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 1 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 170 g |
| Gross weight: | 232 g |