FN354-4-05
Schaffner*FN 354-4-05 3 Phase & Neutral Filter 440VAC, 4A
Manufacturer Item No.:
800087-SF
Item number:
FN 354-4-05
from 1 pieces
220,70 € / 1 pieces
from 5 pieces
169,77 € / 1 pieces
from 10 pieces
147,13 € / 1 pieces
from 24 pieces
110,35 € / 1 pieces
from 200 pieces
107,04 € / 1 pieces
from 400 pieces
103,73 € / 1 pieces
from 800 pieces
100,42 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN354 |
|---|---|
| Application Type: | High frequency applications |
| Voltage: | 440 VAC |
| Current: | 4 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 225 g |
| Gross weight: | 248 g |