FN332-3-05
Schaffner*FN 332-3-05 Single Phase Compact Chassis Filter 250VAC, 3A
Manufacturer Item No.:
800098-SF
Item number:
FN 332-3-05
from 1 pieces
25,78 € / 1 pieces
from 5 pieces
19,83 € / 1 pieces
from 10 pieces
17,19 € / 1 pieces
from 25 pieces
15,16 € / 1 pieces
from 60 pieces
12,89 € / 1 pieces
from 300 pieces
12,50 € / 1 pieces
from 600 pieces
12,12 € / 1 pieces
from 1200 pieces
11,73 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN332 |
|---|---|
| Application Type: | Electrical and electronic equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 3 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | standard |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 65 g |
| Gross weight: | 83 g |