| Form factor: | USB Stick |
|---|---|
| Type : | 3ME |
| Capacity: | 32GB |
| Interface: | USB |
| Flash Type: | MLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 100 |
| Write (MB/s): | 50 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| Form factor: | USB Stick |
|---|---|
| Type : | 3ME |
| Capacity: | 32GB |
| Interface: | USB |
| Flash Type: | MLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 100 |
| Write (MB/s): | 50 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |