| Form factor: | SATADOM-SV |
|---|---|
| Type : | 3ME4 |
| Capacity: | 8GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | MLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 140 |
| Write (MB/s): | 25 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| VCC Pin 7: | Yes |
| Form factor: | SATADOM-SV |
|---|---|
| Type : | 3ME4 |
| Capacity: | 8GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | MLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 1 |
| Read (MB/s): | 140 |
| Write (MB/s): | 25 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| VCC Pin 7: | Yes |