| Form factor: | CFast |
|---|---|
| Type : | 3SE4 |
| Capacity: | 64GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 2 |
| Read (MB/s): | 520 |
| Write (MB/s): | 360 |
| Form factor: | CFast |
|---|---|
| Type : | 3SE4 |
| Capacity: | 64GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 2 |
| Read (MB/s): | 520 |
| Write (MB/s): | 360 |