| Main Group: | Connector |
|---|---|
| Series: | NF |
| Product Group: | NF10 |
| Main-Type: | Connector Set complete |
| Sub-Type: | Plug |
| Number of poles: | 10 |
| Operational Voltage: | 50 V |
| Operational Current: | 2.5 A |
| Performance Level: | Gold |
| Main Group: | Connector |
|---|---|
| Series: | NF |
| Product Group: | NF10 |
| Main-Type: | Connector Set complete |
| Sub-Type: | Plug |
| Number of poles: | 10 |
| Operational Voltage: | 50 V |
| Operational Current: | 2.5 A |
| Performance Level: | Gold |