| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Bar TFT |
| Size: | 5.2 in |
| Resolution: | 480×128 px |
| Data Interface: | MCU |
| Dimensions: | 180 x 65 x 8.8mm |
| Panel Type: | 6H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 133×39 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MCU: | 1 |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Bar TFT |
| Size: | 5.2 in |
| Resolution: | 480×128 px |
| Data Interface: | MCU |
| Dimensions: | 180 x 65 x 8.8mm |
| Panel Type: | 6H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 133×39 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MCU: | 1 |