| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Standard TFT |
| Size: | 4.3 in |
| Resolution: | 480×272 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 105.5 x 67.2mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 98.9×57.7 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| RGB: | 1 |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Standard TFT |
| Size: | 4.3 in |
| Resolution: | 480×272 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 105.5 x 67.2mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 98.9×57.7 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| RGB: | 1 |