| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Wide Temperature TFT |
| Size: | 10.2 in |
| Resolution: | 800×480 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 235 x 145.8mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 350 cd/m2 |
| Viewable Area: | 225.3×135.7 |
| Temperature: | -30 to +85°C |
| RGB: | 1 |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Wide Temperature TFT |
| Size: | 10.2 in |
| Resolution: | 800×480 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 235 x 145.8mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 350 cd/m2 |
| Viewable Area: | 225.3×135.7 |
| Temperature: | -30 to +85°C |
| RGB: | 1 |