T545W477M006ATE035
KEMET*Tan-Cap SMD/Size W*470µF/6,3V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T545W477M006ATE035
Item number:
T545W477M006ATE035+
from 1000 pieces
1.200,90 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
1.115,10 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.040,80 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
975,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T545 |
|---|---|
| Size: | W |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 6.3 V |
| Capacity Value: | 470µF |
| ESR Value: | 35 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.4 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |