| Series: | T543 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 30 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| ESR Value: | 50 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |
| Series: | T543 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 30 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| ESR Value: | 50 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |