T530D227M010AHE010
KEMET*Tan-Cap SMD/Size D*220µF/10V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T530D227M010AHE010
Item number:
T530D227M010AHE010
from 500 pieces
4.270,90 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
3.965,90 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
3.701,50 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
3.470,10 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T530 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 220µF |
| ESR Value: | 10 mOhms |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |