T521X107M025ATE030
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*100µF/25V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T521X107M025ATE030
Item number:
T521X107M025ATE030+
from 500 pieces
2.723,40 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
2.528,90 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
2.360,30 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
2.212,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T521 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 100µF |
| ESR Value: | 30 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |