T521V107M020ATE055
KEMET*Tan-Cap SMD/Size V*100µF/20V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T521V107M020ATE055
Item number:
T521V107M020ATE055+
from 1000 pieces
2.179,20 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
2.023,60 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.888,70 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
1.770,60 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T521 |
|---|---|
| Size: | V |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 20 V |
| Capacity Value: | 100µF |
| ESR Value: | 55 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |