T498D336M025ATE600
KEMET*Tan-CapSMD/Size D*33µF/25V*±20%*150°C
Manufacturer Item No.:
T498D336M025ATE600
Item number:
T498D336M025ATE600+
from 500 pieces
2.552,70 € / 1000 pieces
from 1000 pieces
2.370,30 € / 1000 pieces
from 2000 pieces
2.212,30 € / 1000 pieces
from 4000 pieces
2.074,00 € / 1000 pieces
from 8000 pieces
1.952,00 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T498 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| ESR Value: | 600 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |