T494B226K010AH
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*22µF/10V*±10%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494B226K010AH
Item number:
T494B226K010AH
from 2000 pieces
627,40 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
582,60 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
543,70 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
509,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 22µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |