T494B225M035AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*2,2µF/35V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494B225M035AT
Item number:
T494B225M035AT+
from 2000 pieces
470,20 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
436,60 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
407,50 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
382,00 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 2,2µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |