T494B225M025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*2,2µF/25V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494B225M025AT
Item number:
T494B225M025AT+
from 2000 pieces
454,30 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
421,90 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
393,70 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
369,10 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 2,2µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |