T494A474M035AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size A*0,47µF/35V*±10%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494A474M035AT
Item number:
T494A474M035AT+
from 2000 pieces
275,20 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
255,60 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
238,50 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
223,60 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | A |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 0,47µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.2 x 1.6 x 1.6 mm |
| Reel Size: | 7 in |