T493X337K010BT6420
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*330µF/10V*±10%*Rohs
Manufacturer Item No.:
T493X337K010BT6420
Item number:
T493X337K010BT6420
from 500 pieces
10.600,00 € / 1000 pieces
from 1000 pieces
9.800,00 € / 1000 pieces
from 2000 pieces
9.200,00 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
8.600,00 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
8.080,00 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T493 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 330µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |