T493X227K010CH6420
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*220µF/10V*±10%
Manufacturer Item No.:
T493X227K010CH6420
Item number:
T493X227K010CH6420
from 500 pieces
20.801,90 € / 1000 pieces
from 1000 pieces
19.316,00 € / 1000 pieces
from 2000 pieces
18.028,30 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
16.901,50 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
15.907,30 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T493 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 220µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |