| Series: | T493 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 22µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Series: | T493 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 22µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |