T492B105K025BH
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*1µF/25V*±10%
Manufacturer Item No.:
T492B105K025BH
Item number:
T492B105K025BH
from 2000 pieces
1.250,00 € / 1000 pieces
from 4000 pieces
1.060,00 € / 1000 pieces
from 6000 pieces
990,00 € / 1000 pieces
from 8000 pieces
925,00 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
875,00 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T492 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 1µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |