T491X476M025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*47µF/25V*±20%
Manufacturer Item No.:
T491X476M025AT
Item number:
T491X476M025AT+
from 500 pieces
1.119,70 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
1.039,70 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
970,40 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
909,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |