T491X227K010AH
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*220µF/10V*±10%
Manufacturer Item No.:
T491X227K010AH
Item number:
T491X227K010AH+
from 500 pieces
3.636,80 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
3.377,00 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
3.151,90 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
2.954,90 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 220µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |