T491V226M025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size V*22µF/25V*±20%
Manufacturer Item No.:
T491V226M025AT
Item number:
T491V226M025AT+
from 1000 pieces
1.440,30 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
1.337,40 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.248,30 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
1.170,30 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | V |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 22µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |