T491D686K025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size D*68µF/25V*±10%
Manufacturer Item No.:
T491D686K025AT
Item number:
T491D686K025AT+
from 500 pieces
1.647,10 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
1.529,40 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
1.427,50 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.338,30 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 68µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |