T491D476K010AT7280
KEMET*Tan-Cap SMD/Size D*47µF/10V*±10%
Manufacturer Item No.:
T491D476K010AT7280
Item number:
T491D476K010AT7280+
from 2500 pieces
295,20 € / 1000 pieces
from 12500 pieces
274,10 € / 1000 pieces
from 25000 pieces
255,90 € / 1000 pieces
from 50000 pieces
239,90 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 13 in |