| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 20 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 20 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |