T491C336M025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size C*33µF/25V*±20%
Manufacturer Item No.:
T491C336M025AT
Item number:
T491C336M025AT+
from 500 pieces
1.228,90 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
1.141,10 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
1.065,10 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
998,50 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | C |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 6.0 x 3.2 x 2.5 mm |
| Reel Size: | 7 in |