T491C226M010ATAUTO
KEMET*Tan-Cap SMD/Size C*22µF/10V*±20%*AEC-Q200
Manufacturer Item No.:
T491C226M010ATAUTO
Item number:
T491C226M010ATAUTO+
from 500 pieces
212,80 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
197,60 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
184,40 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
172,90 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | C |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 22µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 6.0 x 3.2 x 2.5 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| AEC-Q200: | Ja |