T491C106M025AT7280
KEMET*Tan-Cap SMD/Size C*10µF/25V*±20%
Manufacturer Item No.:
T491C106M025AT7280
Item number:
T491C106M025AT7280+
from 3000 pieces
186,30 € / 1000 pieces
from 15000 pieces
173,00 € / 1000 pieces
from 30000 pieces
161,50 € / 1000 pieces
from 60000 pieces
151,40 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | C |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 10µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 6.0 x 3.2 x 2.5 mm |
| Reel Size: | 13 in |