T491B336K010ATAUTO
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*33µF/10V*±10%*AEC-Q200
Manufacturer Item No.:
T491B336K010ATAUTO
Item number:
T491B336K010ATAUTO+
from 2000 pieces
166,90 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
155,00 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
144,70 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
135,60 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| AEC-Q200: | Ja |