| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | A |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 1µF |
| Termination: | Gold-plated (A, B, C, D, X only) |
| Dimensions: | 3.2 x 1.6 x 1.6 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | A |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 1µF |
| Termination: | Gold-plated (A, B, C, D, X only) |
| Dimensions: | 3.2 x 1.6 x 1.6 mm |
| Reel Size: | 7 in |