| Frequency : | 164.57 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±5 ppm |
| Dimensions: | 5.0 x 3.2 mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| Option Pin: | Voltage Control |
| Signalling Type: | LVPECL |
| Pull Range: | 25PPM PR |
| Frequency : | 164.57 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±5 ppm |
| Dimensions: | 5.0 x 3.2 mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| Option Pin: | Voltage Control |
| Signalling Type: | LVPECL |
| Pull Range: | 25PPM PR |