| Frequency : | 12 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±2.0 ppm |
| Dimensions: | 5.0 x 3.2 mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -40 to +85°C |
| Option Pin: | Voltage Control |
| Signalling Type: | LVCMOS |
| Pull Range: | 12.5PPM PR |
| Frequency : | 12 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±2.0 ppm |
| Dimensions: | 5.0 x 3.2 mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -40 to +85°C |
| Option Pin: | Voltage Control |
| Signalling Type: | LVCMOS |
| Pull Range: | 12.5PPM PR |