| Frequency : | 24 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±25 ppm |
| Dimensions: | SOT23 (2.9 x 2.8) mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -40 to +85°C |
| Option Pin: | Output Enable |
| Signalling Type: | LVCMOS |
| Drive Strength: | R |
| Frequency : | 24 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±25 ppm |
| Dimensions: | SOT23 (2.9 x 2.8) mm |
| Voltage: | 3.3 VDC |
| Temperature: | -40 to +85°C |
| Option Pin: | Output Enable |
| Signalling Type: | LVCMOS |
| Drive Strength: | R |