RS622-4-02
Schaffner*RS 622-4-02 RS622 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 4A
Manufacturer Item No.:
800413-SF
Item number:
RS 622-4-02
from 5 pieces
5,97 € / 1 pieces
from 15 pieces
4,26 € / 1 pieces
from 45 pieces
3,73 € / 1 pieces
from 105 pieces
3,32 € / 1 pieces
from 150 pieces
2,65 € / 1 pieces
from 300 pieces
2,49 € / 1 pieces
from 1500 pieces
2,41 € / 1 pieces
from 3000 pieces
2,34 € / 1 pieces
from 6000 pieces
2,26 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS622 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Resistance: | 30 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 29 g |
| Gross weight: | 32 g |