RS614-2-02
Schaffner*RS 614-2-02 RS614 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 2A
Manufacturer Item No.:
800428-SF
Item number:
RS 614-2-02
from 5 pieces
4,02 € / 1 pieces
from 10 pieces
2,87 € / 1 pieces
from 25 pieces
2,51 € / 1 pieces
from 50 pieces
2,39 € / 1 pieces
from 100 pieces
1,79 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,58 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,53 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS614 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 2 A |
| Resistance: | 50 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 15 g |
| Gross weight: | 19 g |