RS514-4-02
Schaffner*RS 514-4-02 RS514 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 4A
Manufacturer Item No.:
800425-SF
Item number:
RS 514-4-02
from 5 pieces
3,93 € / 1 pieces
from 10 pieces
2,81 € / 1 pieces
from 25 pieces
2,46 € / 1 pieces
from 50 pieces
2,34 € / 1 pieces
from 100 pieces
1,75 € / 1 pieces
from 250 pieces
1,70 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,63 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,59 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,54 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,49 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS514 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Resistance: | 20 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 11 g |
| Gross weight: | 14 g |