RS512-2-02
Schaffner*RS 512-2-02 RS512 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 2A
Manufacturer Item No.:
800420-SF
Item number:
RS 512-2-02
from 5 pieces
3,69 € / 1 pieces
from 10 pieces
2,64 € / 1 pieces
from 25 pieces
2,31 € / 1 pieces
from 50 pieces
2,20 € / 1 pieces
from 100 pieces
1,64 € / 1 pieces
from 250 pieces
1,60 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,53 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,49 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,44 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,40 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS512 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 2 A |
| Resistance: | 30 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 6 g |
| Gross weight: | 9 g |