RN242-6-02-1M8
Schaffner*RN242-6-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 6A, 1.8mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816580-SF
Item number:
RN 242-6-02-1M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:6 A
Resistance:20 mOhm
Inductance:1.8 mH