RN222-2.5-02-5M6
Schaffner*RN222-2.5-02-5M6 RN Common Mode Choke 300VAC, 2.5A, 5.6mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816566-SF
Item number:
RN 222-2.5-02-5M6
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2.5 A
Resistance:110 mOhm
Inductance:5.6 mH