RN222-0.8-02-39M
Schaffner*RN222-0.8-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.8A, 39mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816562-SF
Item number:
RN 222-0.8-02-39M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.8 A
Resistance:1000 mOhm
Inductance:39 mH