RN222-0.6-02-47M
Schaffner*RN222-0.6-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 47mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816561-SF
Item number:
RN 222-0.6-02-47M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:1300 mOhm
Inductance:47 mH