RN222-0.5-02-56M
Schaffner*RN222-0.5-02-56M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 56mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816560-SF
Item number:
RN 222-0.5-02-56M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN222
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:1800 mOhm
Inductance:56 mH