RN216-1-02-10M
Schaffner*RN216-1-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 10mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815714-SF
Item number:
RN 216-1-02-10M
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:210 mOhm
Inductance:10 mH